آرشیو

 • 29/تير/1393 - 11:51
   مهندس زرافشان معاون آموزش متوسطه با اشاره به سند تحول آموزش و پرورش گفت: در این سند تربیت فناورانه دانش آموزان مدنظر است و در تربیت فناورانه غلبه ی لفظ تربیت وجود دارد که در این لفظ ابعاد مختلف تربیت فناورانه مثل آداب شبکه ای، تفکر انتقادی، سواد کامپیوتر، سواد آنلاین و امنیت و سلامت دیجیتال در آن بایستی مورد بررسی و آموزش قرار گیرد.
 • 29/تير/1393 - 11:42
   مهندس زرافشان معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش در يازدهمين كارگروه فناوري اين معاونت  اظهار داشت: نقش آموزش و پرورش در توسعه ي استفاده از فناوري و فرهنگ سازي در اين زمينه بي بديل است و يكي از دستگاه هاي پيشتاز در فناوري اطلاعات آموزش و پرورش است و زماني كه آموزش وپرورش شبكه ملي رشد را راه اندازي نمود هيچ يك از مراكز آموزشي كشور فناوري آموزشي نداشتند.
 • 29/تير/1393 - 11:35
  عقد تفاهم نامه مابین وزارت آموزش و پرورش و وزارت ارتباطات
 • 20/فروردين/1393 - 10:25
  دكترعلی‌اصغر فانی وزیر آموزش و پرورش در گفت‌وگو با فارس به اولویت‌های سال 93 این وزارتخانه اشاره کرد و اظهار داشت: حدود 750 مسئله را در آموزش و پرورش در این مدت شناسایی کردیم.
   

   
 • 20/فروردين/1393 - 10:18
   
  مهندس علی زرافشان در گفت و گو با خبرنگار آموزش و پرورش پانا، در پاسخ به این سوال که در چه شرایطی در یک مدرسه دخترانه، دبیر مرد می تواند تدریس کند؟ گفت: بنابر آیین نامه و مقرراتی که در آموزش و پرورش موجود است، مدارس دخترانه را باید همکاران فرهنگی خانم تدریس و مدارس پسرانه را همکاران مرد تدریس کنند.
   

   
  معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش خبر داد:
  تدریس معلمان مرد در مدارس دخترانه، با کسب مجوز از آموزش و پرورش
 • 17/اسفند/1392 - 16:30
   
  نیم درصد مدارس کشور سال آینده سرانه‌ای اداره می‌شوند...
  تاریخ خبر :  07/12/92
  معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش وپرورش در خصوص سرانه‌ای کردن بودجه مدارس و پرداخت حقوق معلمان از سوی مدیران مدارس گفت: هدف آموزش و پرورش ارتقای کیفیت آموزشگاهی است که مدیر باید همه عوامل مدرسه را به ارتقاء تشویق کرده و برای این موضوع نیازمند بودجه است لذا سرانه، ابزار ارتقای مدیریت آموزشگاهی است و مقرر شده با تصویب لایحه بودجه 93 این طرح در نیم درصد مدارس کشور اجرا شود.
   
 • 26/آذر/1392 - 12:03
  معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش:
  تاسیس پژوهش سرا در دستور کار وزارت خانه قرار گرفته است
  روابط عمومي معاونت آموزش متوسطه: معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش به گفته وزیر آموزش و پرورش اشاره کرد و گفت: طبق گفته فانی تاسیس پژوهش سرا در تمام مناطق در چهارسال آینده در دستور کار وزارت خانه قرار گرفته و امیدواریم بتوانیم این اقدام را به خوبی انجام دهیم.
 • 28/آبان/1392 - 13:47
  دلایل افت تحصیلی در دانش آموزان/ رفاه همکاران فرهنگی هدف اصلی تعطیلی 5شنبه ها است ...
  روابط عمومي معاونت آموزش متوسطه: معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش گفت: طبق گفته دكترفانی تعطیلی 5شنبه ها در دستور کار وزارتخانه قرار گرفته اما نیاز به بررسی کارشناسانه دارد. 5شنبه ها تعطیل نیست بلکه نوع فعالیت در این روز متفاوت است که دلیل اصلی آن می تواند فراهم کردن فضایی برای فعالیت های دیگر باشد.
  معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش خبر داد:
  دلایل افت تحصیلی در دانش آموزان/ رفاه همکاران فرهنگی هدف اصلی تعطیلی 5شنبه ها است
 • 13/آبان/1392 - 14:31
  محرم و صفر است که اسلام را زنده نگه داشته است
 • 28/مهر/1392 - 14:08
  ضمن تبریک عید غدیر و آرزوی سلامتی و بهروزی برای تمامی همکاران عزیز بسیجی و گرانقدر معاونت متوسطه و ابتدایی، با ارسال یک جمله کوتاه از جملات قصار مولا علی (ع) با عنوان (منشور زندگی)
  در قرعه کشی مسابقه ویژه ی عید غدیر شرکت نموده و روز چهارشنبه مورخ 1/8/92 بعد از نماز ظهر و عصر هدیه آن را دریافت نمایید.
  آخرین مهلت ارسال:
  روز سه شنبه 30/07/92
  گیرنده پیام:
  سرکارخانممیرمجتهدی مسئول محترم دبیرخانه معاونت

صفحه‌ها

پیوندهای تصویری